menuordersearch
artacpr.ir

قوانین فروشگاه

جستجو
(2)
(0)
قوانین فروشگاه

قوانین و شرایط استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی آرتا لپ تاپ :

 

نکته » محتویات این صفحه دائما در حال بروزرسانی است.لطفا به صورت دوره ایی به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در مقررات آگاه شوید

قوانین عمومی :

 

کلیه اصول و رویه‌‌‌‌های فروشگاه اینترنتی آرتا لپ تاپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران, قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است.

 

کاربر یا مشتری :

 

به شخصی اطلاق میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است به ثبت سفارش پرداخته و یا درخواست هرگونه خدمات داشته باشد.

 

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران :

 

فروشگاه اینترنتی آرتا لپ تاپ به اطلاعات مخفی و یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده میکنند، نهایت احترام را گذاشته و از آن محافظت میکند.

فروشگاه اینترنتی آرتا لپ تاپ متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه و خرید تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه ایمن تر

شدن استفاده شما از وب سایت نماید.

در واقع شما با استفاده از "فروشگاه آرتا لپ تاپ" رضایت خود از این موضع گیری را نشان می‌دهید.

شما در صورت تمایل در هر زمانی می‌توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ می‌دهیم.

لطفا سوالات خود را به یکی از روش‌‌‌‌های ذکر شده در صفحه تماس با ما ارسال کنید.

 

تعهدات فروشنده و خریدار :

 

فروشنده : فروشگاه اینترنتی آرتا لپ تاپ به آدرس اینترنتی : artacpr.ir

خریدار : شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

  1. فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و صحیح در اختیار خریدار قرار دهد.
  2. فروشنده موظف است کالای سالم و بدون مشکل برای خریدار ارسال کند.
  3. در صورت ارسال کالا، فروشگاه آرتا لپ تاپ مسولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط حمل کننده ندارد.
  4. فروشنده موظف است در سریع ترین زمان ممکن پس از اخذ فرم و تایید سفارش کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند.
  5. فروشنده می‌تواند بنا به تشخیص و به هر دلیلی سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند.
  6. خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا تیپاکس کاملا آن را بررسی و در صورت مشاهده آثارشکستگی از قبول آن خودداری کند.
  7. در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شزکت، امتناع کند و یا حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد نیز به عهده مشتری است.
  8. گارانتی و خدمات پس از فروش کالاها بر عهده شرکت گارانتی کننده است و فروشگاه آرتا لپ تاپ فقط فروشنده کالا است بجز موارد گارانتی آرتا لپ تاپ
  9. تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز موارد قوه قهریه، آرتا لپ تاپ هیچ گونه مسولیتی ندارد.
فروشگاه آرتا لپ تاپ در زمینه ی فروش نقد و اقساط لپ تاپ، کامپیوتر و کالای دیجیتال با سابقه ای بلند مدت آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.
دفتر مرکزی
هشتگرد - خیابان شهیدان بغدادی (پاسگاه)-کوچه یاس 11 - فروشگاه آرتا لپ تاپ

تلفن‌‌‌‌های تماس
026-44220585
38 120 38 0921
artacpr@gmail.com
aparatgooglefacebooktwiteryou