menuordersearch
artacpr.ir

بازی کامپیوتری Flanker , Flanker 2.5 Simulator


Flanker 2.5 Simulator PC 1CD

Novin Pendar Flanker 2.5 Simulator PC 1CD

بازي کامپيوتر شبيه ساز سوخو 27 فلنکر 2.5 نوين پندار

تعداد ديسک : 1 حلقه CD

ناشر : شرکت مهندسي نوين پندار

جنگنده سوخو 27 معروف به فلنکر و خانواده آن يکي از قويترين و کارآمدترين جنگنده هاي جهان مي باشند که توسط اتحاد جماهير شوروي و در دوران جنگ سرد ساخته شده است.

در اين بازي شما علاوه بر پرواز با سوخو 27 امکان پرواز با دو جنگنده مدرن ديگر يعني سوخو 33 و ميگ 29 را خواهيد داشت که هر سه جنگنده قابليت شرکت در نبردهاي هوا به هوا ، هوا به زمين و هوا به دريا را دارا هستند.

اين بازي به شما امکان استفاده از انواع تسليحات نظامي مدرن از جمله موشک هاي هدايت شونده ليزري را نيز مي دهد امکان سوخت گيري هوايي شما را قادر خواهد ساخت تا ماموريت هاي با برد بسيار بالا را به انجام برسانيد.

لازم به ذکر است، هر سه اين جنگنده ها در ناوگان هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران مشغول به خدمت مي باشند و با انجام ماموريت هاي مختلف با اين جنگنده ها در مقابل جنگنده هاي پيشرفته غربي همچون “F-18” و “F-16” و “F-15” به نقاط قوت آنها در مقابله با جنگنده هاي غربي پي خواهيد برد.

در اين بازي شما با بيش از 70 دقيقه پرواز آموزشي که به کمک خلبانان با تجربه کشورمان به فارسي برگردانده شده است، شما با تمام امکانات اين جنگنده ها آشنا خواهيد شد.

براي سهولت در انجام ماموريت ها و در دسترس بودن اطلاعات مفيد، اين بازي به همراه يک جلد کتابچه راهنماي فارسي ارائه شده است و در آن علاوه بر توضيحات کامل در مورد هواپيما با انواع تسليحات نظامي و مشخصات آنها و سيستم هاي راداري آشنا مي شويد.
دفتر مرکزی
هشتگرد - خیابان شهیدان بغدادی (پاسگاه)-فروشگاه آرتا لپ تاپ

تلفن های تماس
026-44220585
38 120 38 0921
artacpr@gmail.com
aparatgooglefacebooktwiteryou