menuordersearch
artacpr.ir

هولدر پایه دار Universal Bracket , هولدر پایه دار Universal Bracket


هولدر پایه دار Universal Bracket
(0)
(0)
هولدر پایه دار Universal Bracket
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
هولدر پایه دار Universal Bracket
تعداد عدد
قیمت کالا
تومان
Universal Bracket Phone Holder
 هولدر پایه دار Universal Bracket
تصاویر
بیشتر
مشخصات


هولدر پایه دار Universal Bracket

 

بهترین روش برای نگه داشتن گوشی ها و همزمان استفاده کردن آن ها در ماشین، بکار بردن هولدرها می باشد که به خوبی برای شما تلفن همراهتان را نگه داشته و بدین صورت بدون استفاده مستقیم از دست خود برای نگهداری گوشی می توانید از آن استفاده کنید.

 

با استفاده از هولدر پایه دار Universal Bracket ، خواندن نقشه و کارهای اینچنینی برای شما بسیار آسان می شود و حتی برای مکالمه کردن نیز دیگر نیازی به در دست نگهداشتن گوشی خود نخواهید داشت، کافی است تلفن همراه خود را به پایه نگهدارنده متصل کرده و به ادامه کار خود مشغول شوید. بنابراین احتمال تصادف و حوادثی از این قبیل نیز کاهش یافته و می توانید ایمن تر از گذشته با گوشی خود کار کنید.

 

محلی که جایگاه تلفن همراه شما روی آن قرار می گیرد، توسط کره ای که به پایه اصلی متصل است، مرتبط می شود. در این حالت است که شما می توانید با قرار دادن گوشی خود روی نگهدارنده ، آن را به حالات و جهات مختلفی که می خواهید در آورده و از آن بهره گیرید.

 

لازم به ذکر است که می توانید پایه ی هولدر را به حالتی که می خواهید تنظیم کنید، چراکه این پایه حالتی فنری را دارد و امکان فرم دادن به آن نیز وجود دارد

دفتر مرکزی
هشتگرد - خیابان شهیدان بغدادی (پاسگاه)-فروشگاه آرتا لپ تاپ

تلفن های تماس
026-44220585
38 120 38 0921
artacpr@gmail.com
aparatgooglefacebooktwiteryou