menuordersearch
artacpr.ir

هولدر پایه دار Universal Bracket


هولدر پایه دار Universal Bracket
(0)
(0)
هولدر پایه دار Universal Bracket - موجودی: 1
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
هولدر پایه دار Universal Bracket
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
تومان
هولدر پایه دار Universal Bracket
 هولدر پایه دار Universal Bracket
تصاویر
بیشتر
مشخصات


هولدر پایه دار Universal Bracket

 

بهترین روش برای نگه داشتن گوشی ها و همزمان استفاده کردن‌ آنها در ماشین، بکار بردن هولدرها است که به خوبی برای شما تلفن همراهتان را نگه داشته و بدین صورت بدون استفاده مستقیم از دست خود برای نگهداری گوشی می‌توانید از آن استفاده کنید.

 

با استفاده از هولدر پایه دار Universal Bracket، خواندن نقشه و کار‌‌‌‌های اینچنینی برای شما بسیار آسان می‌شود و حتی برای مکالمه کردن نیز دیگر نیازی به در دست نگهداشتن گوشی خود نخواهید داشت، کافی است تلفن همراه خود را به پایه نگهدارنده متصل کرده و به ادامه کار خود مشغول شوید. بنابراین احتمال تصادف و حوادثی از این قبیل نیز کاهش یافته و می‌توانید ایمن تر از گذشته با گوشی خود کار کنید.

 

محلی که جایگاه تلفن همراه شما روی آن قرار می‌گیرد، توسط کره ای که به پایه اصلی متصل است، مرتبط می‌شود. در این حالت است که شما می‌توانید با قرار دادن گوشی خود روی نگهدارنده، آن را به حالات و جهات مختلفی که می‌خواهید در آورده و از آن بهره گیرید.

 

لازم به ذکر است که می‌توانید پایه ی هولدر را به حالتی که می‌خواهید تنظیم کنید، چراکه این پایه حالتی فنری را دارد و امکان فرم دادن به آن نیز وجود دارد

فروشگاه آرتا لپ تاپ در زمینه ی فروش نقد و اقساط لپ تاپ، کامپیوتر و کالای دیجیتال با سابقه ای بلند مدت آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.
دفتر مرکزی
هشتگرد - خیابان شهیدان بغدادی (پاسگاه)-کوچه یاس 11 - فروشگاه آرتا لپ تاپ

تلفن‌‌‌‌های تماس
026-44220585
38 120 38 0921
artacpr@gmail.com
aparatgooglefacebooktwiteryou